Centrum města na dosah

Více

Prestižní lokalita - Praha 2 Vinohrady

Vinohrady, prestižní rezidenční čtvrť. Tato lokalita je známá pro svou jedinečnou atmosféru, která nabízí pestrou paletu aktivního životního stylu, sportovního a kulturního vyžití.

Rezidence Churchill se nachází v Italské ulici, kousek od známých Riegrových sadů s překrásnými výhledy na Prahu. Nedaleká Vinohradská třída a její značkové obchody, náměstí Míru plné života, známé restaurace, trendy bary, místní obchody, farmářské trhy, to vše je pulzující energií pražských Vinohrad.

Velkou výhodou Rezidence Churchill je její centrální lokalita. Pár minut pěšky od Staroměstského náměstí, Pařížské ulice, oblíbeného Bugsy's Baru, známých a vyhledávaných restaurací Aromi, Bottega Linka, Next Door, Sansho a jiných. Praha je kulturním srdcem Evropy, nedaleká Státní opera, Národní a Stavovské divadlo, nezávislá scéna, jazzové kluby, umělecké galerie ... to vše jsou střípky toho co Praha nabízí a Rezidence Churchill je v jejím středu.

Centru dění na dosah. Prožijte každý moment!dostupnost

50.0827917,14.4276661

Centrum města na dosah

Pár minut pěšky od Staroměstského náměstí, Pařížské ulice, oblíbeného Bugsy's Baru, známých a vyhledávaných restaurací Aromi, Bottega Linka, Next Door, Divinis, Sansho a jiných. Praha je kulturním srdcem Evropy. Nedaleká Státní opera, Národní a Stavovské divadlo, nezávislá scéna, jazzové kluby, umělecké galerie jsou za rohem. Zavřete za sebou dveře domova a vyražte do víru velkoměsta.

Sportovní vyžití

Máte rádi jogging? Preferujete CrossFit? Golf? Plavání? Stačí vyběhnout z Rezidence Churchill do Riegrových sadů, užít si ráno nebo večer v tempu, které je Vám příjemné, ... nebo navštívit nedaleké Crossfit boxy, plavecké stadióny, nebo být za 5 minut na drivingu na Czechii, či za 20 minut na pražském golfovém hřišti Black Bridge, Golf Hostivař, Hodkovičkách nebo Prague City Golf.
3, 2, 1, start!

Procházky po okolí

Procházky ve dvou, s rodinou, nebo každodenní ranní povinnost s domácím mazlíčkem. Vinohrady jsou překrásnou rezidenční lokalitou s přátelskou atmosférou a lidmi, kteří jsou hrdí na to, že žijí na Vinohradech a také se k této čtvrti a jejím obyvatelům s respektem chovají. Staňte se hrdým občanem Prahy 2 a poznejte své okolí ... pěšky a v jakémkoliv ročním období.

Kultura a umění

Státní opera, Vinohradské divadlo, Palác Akropolis, místní umělecké galerie a nezávislá umělecká scéna, nedaleký Ponec, hudební divadlo Karlín, Divadlo Archa, hipsterské kavárny plné inspirativních lidí, Národní muzeum, které máte na výhledu z Vašeho balkónu, respektovaná DSC Galerie, Stavovské divadlo, kina se světovými trháky, ale i perlami stříbrného plátna ... bydlíte v centru Prahy, tedy v centru kultury a umění střední Evropy.