Užijte si lifestyle

Více

Centrum města na dosah

Italská ulice, adresa Rezidence Churchill, je na hranici Královských Vinohrad a centra Prahy. Úchvatná panoramata, která si odsud můžete užívat, jsou tak blízko, stačí jen vyjít ven a za pár minut si je užít "LIVE". Centrum Prahy a Královské Vinohrady nabízí nepřeberný výběr z kulturní scény, klasické, moderní, jazzové, rockové, taneční, divadelní ... Krausova talk show je jen 5 minut pěšky od rezidence. Pokud jste milovnící dobrého jídla a vína, užijte si prvotřídní středozemní kuchyni v nedaleké restauraci Aromi, nebo na druhé straně kompasu v Bottega Linka, či v ceněném sousedním Next Door by Imperial, nakupte maso u lokálního řezníka, nebo v Presto Meat v Karlíně (10 min. pěšky), nebo v řeznictví Naše Maso v Dlouhé ulici, která je pouhých 15-20 minut pěšky od ulice Italská. a když už jste v centru, dejte si drink v Public Interest Baru, nebo ve slavném Bugsy's Baru, kde Vám bezchybně namíchají jakýkoliv drink, na který si vzpomenete.

Je to tak, klíčem k perfektnímu bydlení není jen jen kvalitní dům a chytré dispozice, ale i služby podporující současný moderní standard života, úsměv, espresso a pekař v ulici za rohem, procházka, možnost protáhnout svaly, zajít si na oblíbený steak, rybu nebo salát, potkávat se s přáteli, milovat a být milován. Vítejte v Rezidenci Churchill, prožijte každý moment, užijte si ho. Zamilujete si ji!

Divadlo a Opera

Praha je kulturním srdcem Evropy. Mozart zde uvedl dvě své opery „Figarova svatba“ a „Don Giovanni“, která měla premiéru v nedalekém Stavovském divadle. Milovníci opery mají nadohled Státní operu, slavné Divadlo na Vinohradech je pár minut pěšky na náměstí Míru, stejně jako Divadlo Járy Cimrmanna. Preferujete velkou scénu Národního Divadla nebo menší slavná pražská divadla či alternativní scény? Záleží pouze na Vás.

Klubová scéna

Objevte rockovou, jazzovou, nebo alternativní scénu Prahy. Na Vinohradech i na Žižkově je mnoho zajímavých a slavných klubů, jako jsou Radost FX, Palác Akropolis, nebo slavné kluby v centru jako jsou ROXY, Lucerna Music Bar, Reduta a jiné. Kameny se valí na Prahu. Vy máte všude kousek.

Bars & Cafés

Dejte si drink v Public Interest Baru, nebo ve slavném Bugsy's Baru, kde Vám bezchybně namíchají jakýkoliv drink, na který si vzpomenete. Ano je to tak, Prahu máte na dosah, a když přátele zavolají, že za hodinu v Bugsy's, tak vy si můžete dát ještě dvacet. Máte to přece kousek. 

Top restaurace

Pokud jste milovníci dobrého jídla a vína, užijte si prvotřídní středozemní kuchyni v nedaleké restauraci Aromi, nebo na druhé straně kompasu v Bottega Linka, či v ceněném sousedním Next Door by Imperial na Praze 1. Máte to jen 10 minut pěšky. Tam i tam.