Aktuality z Rezidence Churchill

Více
 

Večerní atmosféra

V lesku balkonových světel, přináší večerní atmosféra další pohled na krásu dokončené pískovcové fasády. Zvýrazní siluetu budovy se zajímavými zaoblenými rohy a zútulní příjemné balkony, lodžie a terasy, kde byla dokončena montáž skleněného zábradlí a dělících stěn lodžií. Na severovýchodní fasádě se provádí montáž podlah lodžií z terasových prken      z tropického dřeva.

 

Fotíme pro Vás detaily ze stavby

Momentky zachycené při běžném dni na stavbě jsme pro Vás uložili ve fotogalerii v sekci výstavba. Fotografův objektiv zachytil pískovcovou fasádu, velkoformátová francouzská okna a dveře, detaily na balkonech a lodžiích, realizaci interiérového schodiště, velkoplošné obklady série Melt naturale v koupelnách a také nahlédl do garáží.

 

 

Designová koupelna a její standardy

Koupelny jsou vybaveny velkoplošným obkladem série Melt naturale od výrobce Iris až do výše stropu a již brzy budou osazeny prémiovými zařizovacími předměty značky Villeroy & Boch, Kaldewei a Hüppe. Všechny vodovodní baterie budou od značky HANSGROHE a designové topné žebříky značky Zehnder. Kvalitní materiály jsou garancí prémiového standardu a příjemného designu.

 

Pískovcová fasáda na Rezidenci Churchill

Exterierovou dominantou Rezidence Churchill je nádherná provětrávaná pískovcová fasáda. Kvalitní přírodní kámen dodává elegantním křivkám budovy jedinečný charakter a čistotu. Příprava kamene a jeho osazení na fasádu bylo precizní řemeslnou prací.

 

 

Fotíme pro Vás výhledy z Rezidence Churchill

Rezidence Churchill nabízí fascinující výhledy v širokém záběru. Tím nejatraktivnějším je bezesporu pohled na Pražský hrad a Národní Muzeum. Dnes Vám přinášíme krátkou fotoreportáž.