Bydlení ve vysokém stylu

Více

Rezidence Churchill

Výrazná architektura, kvalitní standardy a materiály, moderní technologie, funkční design dispozic bytů navržené pro maximální komfort, překrásné a neopakovatelné výhledy na Prahu. Rezidence Churchill nabízí výjimečné bydlení pro ty, kteří ocení perfektní dostupnost do centra, atmosféru pražských Vinohrad a kvalitu, kterou dům reprezentuje. Naleznete zde jak výjimečné prostorné byty, tak i zahradní apartmány a menší byty pro "singles". Byty jsou dokončené.

Luxusní rodinné apartmány

Luxusní rodinné apartmány ve vyšších patrech jsou unikátní svými překrásnými panoramatickými výhledy na Pražský hrad, díky velkoformátovým francouzským oknům, tak bude toto pražské panorama každodenní součástí Vašeho života.

Byty se zahradou

Brouzdat bosé nohy v ranní rose s hrnkem kávy v ruce, to je moment, který si užijete v jednom z osmi zahradních bytů. Velkorysé zelené předzahrádky Vám rozšíří obytný prostor. Užívejte si zde hrátky vašich dětí, příjemný oběd s rodinou, grilování s přáteli nebo večerní relax se sklenkou vína. Mít vlastní zahradu a bydlet v centru města je vzácnost. 

 

 

Singles & Couples

Se zahrádkou, lodžií, balkonem, nebo terasou, menší či větší, neb os možností propojení ... dnes jste "single", za chvilku možná budete "couple". Nebo dnes "couple" a za pár let rodina. Při včasném zájmu, je možno připravit sousedící byty pro budoucí propojení. Bydlete v jednom, pronajímejte druhý, a až se budete chtít rozšířit ... pak můžete.

Centrum města na dosah

Italská ulice na pomezí Královských Vinohrad a centra Prahy je prvotřídní lokalita. Velkorysá, praktická, plná energie a volnosti. Pěší dostupnost historického a kulturního centra Prahy je jednou z největších výhod Rezidence Churchill.