Výjimečná architektura navržená ateliérem Aukett

Více

Výjimečná architektura

Moderní design a architektura s důrazem na detail vychází z pera renomovaného pražského architektonického ateliéru AUKETT. Rezidence Churchill je navržena ve vysokém standardu vybavení pro maximální komfort. Interiérové dispozice bytů a jejich design odráží moderní a nadčasový styl. Charakteristickým rysem Rezidence Churchill jsou zaoblené tvary budovy, kamenná fasáda domu, navržená ve světlém odstínu, a na jižní a západní straně budovy velkoformátová francouzská okna a balkony poskytující jedinečný panoramatický výhled na Prahu. 

Architektonický ateliér AUKETT působí v České republice od roku 1991. Ateliér je součástí renomované kanceláře Aukett Swanke, která má sídlo v Londýně. Tým pražského ateliéru AUKETT pracuje pod vedením architektů Jany Lehotské a Tomáše Vorela na rozmanitých typech projektů, od designu interiérů, přes prémiové rezidenční projekty, rekonstrukce historických objektů až po komerční a kancelářské budovy. Rezidence Churchill je jednou z nejčerstvějších prací, kterou ateliér realizuje v týmu pod vedením ing. arch. Jany Lehotské a ing. arch. Jána Kostriana.  

Architektura

Rezidence Churchill je zapuštěna částečně do svahu pod Italskou ulicí. Ze strany severní a severozápadní dominuje svou kamennou fasádou, která dodává budově majestátní a reprezentativní vzhled. Ze směru do centra se otevírá Praze svými velkoformátovými okny, které dodávají objektu lehkost. Rohové zaoblené detaily ve zpracování kamene, skla a kovu jsou designovou ochutnávkou jinak komplexní moderní a kosmopolitní architektury 21. století.  

Chytré dispozice

Byty v Rezidenci Churchill jsou navrženy pro moderní život a splňují vysoké nároky současného člověka, rodiny nebo páru. Architekti z ateliéru Aukett připravili velmi zajímavou paletu originálně navržených dispozičních řešení. Kontaktujte prodejce z Lexxus Norton, aby Vám je představili a Vy měli možnost si vybrat Váš domov snů.