Čerstvý vzduch v každém nádechu

Více

Rekuperace a chlazení ve standardu

V Rezidenci Churchill budou všechny byty vybaveny rekuperací vzduchu, tedy umělým větráním s nuceným přívodem čerstvého filtrovaného a teplotně upraveného vzduchu s nuceným odvodem vydýchaného vzduchu. Každé ráno budete vstávat s čerstvou hlavou a nemusíte otevírat okno. Samozřejmě, pokud budete chtít, tak klidně mějte okna otevřená, nicméně rekuperace vzduchu Vám zajistí přísun čerstvého filtrovaného vzduchu, zbaveného prachu a nečistot, v každém okamžiku. Tento čerstvý vzduch je rovněž ohřívaný nebo chlazený odcházejícím vydýchaným vzduchem v rekuperační jednotce a tím snižujete náklady na vytápění či chlazení bytu.  

Součástí standardu je také chlazení každé obytné místnosti ve všech bytech rezidence. Panoramatické výhledy skrze velkoformátová francouzská okna sice budou poskytovat úžasné výhledy, ale také v letních měsících nežádoucí teplotní zisky. Proti sluníčku budou byty na exponovaných stranách vybaveny stíněním exteriérovými roletami s motorickým ovládáním. Za příjemné klima a chlazení obytných místností se postarají moderní VRV systémy. Prožijte každý moment, a prožijte jej příjemně! 

rekuperace a chlazení ve standardu

Rekuperace a chlazení všech bytů a obytných místností v rezidenci Churchill je ve standardní výbavě. Můžete si tak nastavit příjemné klima a být jisti, že dýcháte čistý vzduch. 

stínění před sluníčkem

Exponované strany Rezidence Churchill jsou vybaveny roletami s motorovým ovládáním. Poslední patra jsou vybavena markýzami.